Социальные товары Bayer


Умови Програми "Здоров’я від Байєр"

1. Загальна інформація
1.1. Строкова соціальна знижкова Програма "Здоров”я від Байєр" (далі – Програма) розроблена та проводиться товариством з обмеженою відповідальністю "Байєр" (далі – ТОВ "Байєр").
1.2. Метою Програми є:
Реалізація державної політики охорони здоров’я, спрямованої на зміцнення та збереження здоров'я населення, профілактику захворювань, зниження смертності від серцево-судинних захворювань, а також збільшення тривалості і підвищення якості життя населення;
Забезпечення доступу пацієнтів до якісних лікарських засобів та підтримка пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, яким призначене відповідне лікування.
1.3. Мета Програми досягається шляхом надання пацієнту в аптечному закладі (далі – Аптека) знижки на лікарські засоби в розмірі, що забезпечить доступність Товару для Споживачів
1.4. Основні положення Програми:
1.4.1. Участь у Програмі є безкоштовною для пацієнта.
1.4.2. Програма діє на всій території України до 31 серпня 2020 року.
1.4.3. Взяти участь у Програмі може будь-який пацієнт, який отримав рекомендацію лікаря щодо терапії лікарським засобом "Ксарелто" (ривароксабан) 20 мг №28 та (або) "Ксарелто" (ривароксабан) 15 мг №42.
1.4.4. Умови Програми поширюються на такі форми лікарського засобу "Ксарелто":
Ксарелто (ривароксабан) 20 мг № 28 (виробник: Байєр Фарма АГ, Німеччина/Bayer Pharma AG, Germany; фармакотерапевтична група: антитромботичні засоби).
Ксарелто (ривароксабан) 15 мг № 42 (виробник: Байєр Фарма АГ, Німеччина/Bayer Pharma AG, Germany; фармакотерапевтична група: антитромботичні засоби).
2. Порядок реалізації Програми
2.1. Умови Програми для пацієнтів:
2.1.1. Програма передбачає зниження вартості терапії лікарським засобом "Ксарелто" для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, для яких лікарем рекомендована відповідна терапія:
2.1.2. Зниження вартості лікарського засобу «Ксарелто» для пацієнта здійснюється у разі обов’язкового дотримання пацієнтом таких умов:
2.1.2.1. Наявність у пацієнта рецепту лікаря на придбання лікарського засобу "Ксарелто";
2.1.2.2. Реєстрація пацієнта та отримання ним картки учасника Програми;
2.1.2.3. Пред’явлення пацієнтом в Аптеці картки учасника Програми для її перевірки за допомогою пристрою для зчитування штрих-кодів та спеціального програмного забезпечення;
2.1.3. Строк дії картки учасника Програми дорівнює строку дії Програми.

есть в наличии
Ксарелто таблетки п/о 15 мг №42
Байер Шеринг Фарма
1487.20 грн.
есть в наличии
Ксарелто таблетки п/о 20мг №28
Байер Шеринг Фарма
1029.60 грн.
вверх