Социальные товары Bayer Визан


Соціальна програма "Жіноче Здоров’я від Байєр".

1. Загальна інформація
1.1. Строковий соціальний знижковий Проект Програма "Жіноче Здоров’я від Байєр" (далі – Програма) розроблена та проводиться товариством з обмеженою відповідальністю "Байєр" (далі – ТОВ «Байєр»).
1.2.Метою Програми є:
Реалізація державної політики охорони здоров’я, спрямованої на зміцнення та збереження жіночого здоров'я, а також підвищення якості життя жінок хворих на ендометріоз (эндометриоз - рос.);
Підвищення доступності для пацієнток з ендометріозом, яким призначене відповідне лікування.
Зменшення вартості лікарських засобів, що беруть участь у Програмі кінцевим споживачам (пацієнткам).
Мета Програми досягається шляхом надання пацієнту в аптечному закладі (далі – Аптека) знижки на лікарський засіб Візан (дієногест) 2 мг № 28 в розмірі, що забезпечить доступність Товару для Споживачів, а саме на рівні не більше: 808 (вісімсот вісім) грн. з ПДВ.
1.3. Основні положення Програми:
1.3.1. Участь у Програмі є безкоштовною для пацієнтки. 
1.3.2. Строки дії програми на всій території України (крім тимчасово окупованої АРК та зони проведення АТО) до 31.12.2020.
1.3.3. Взяти участь у Програмі може будь-яка пацієнтка, яка отримала рецепт лікаря щодо терапії дієногест 2 мг, лікарським засобом «Візан».
1.3.4. Умови Програми поширюються на такий лікарський засіб:
Візан (дієногест) 2 мг № 28 (виробник: Байєр Ваймар ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина/Bayer Weimar GmbH & Ko.KG, Germany.; фармакотерапевтична група: гормони статевих залоз та препарати, які застосовують при патології статевих органів. Прогестогени)
1.3.5. ТОВ «Байєр» має право в односторонньому порядку змінювати Умови Програми (або припинити дію Програми).

есть в наличии
Визан таблетки по 2 мг №28
Байер Шеринг Фарма
793.43 грн.
вверх